Léto v horách - Lech: v harmonii s přírodou v nejkrásnější vesničcei Evropy.

Turisté i triatleti, milovníci starých časů i návštěvníci festivalů – ti všichni se v roce 2016, jakmile roztaje sníh, vydají do Lech Zürs. Walserdorf am Arlberg se časem stal nejen rájem zimních sportů, ale i žádaným cílem letní dovolené. Návštěvníci si zde od června do října mohou vychutnávat nejen nezaměnitelné krásy turistického a běžeckého ráje, ale navštívit celou řadu kulturních událostí. Ponořte se do horského léta v Lech Zürs am Arlberg!

Tři prvotřídní turistické trasy:

Etapoví i dálkoví turisté ocení dechberoucí 125kilometrovou trasu Lechweg z Lechu do Füssenu, která vede jednou z posledních krajin s divokou řekou v Evropě. Okružní turistická trasa „Grüner Ring“ zavede návštěvníky do fantazijního světa bájí plného magických míst. Bez námahy a pohodlně se vám půjde po trase Tannberg Themenweg. Zde najdete napínavá nahlédnutí do historicky pozoruhodné minulosti regionu Arlberg.

V běžeckém ráji

Lech Zürs am Arlberg nabízí sportovním nadšencům špičkové běžecké události - závody Lecher Höhenhalbmarathon, GoreTex TransAlpine Run nebo Trans Vorarlberg Triathlon. I díky nim se na mezinárodní běžecké scéně proslavil jako vynikající destinace. Profesionálové i amatéři milují trénink na deseti označených běžeckých trasách.

Kultura v horách

Díky prvotřídním kulturním událostem se Lech Zürs am Arlberg těší vynikající pověsti na mezinárodní umělecké a hudební scéně. Kalendář akcí je naplněný k prasknutí: Medicinicum Lech, Musikantentag, Lech Classic Festival, Festival LegeArtis Lech a Philosophicum. Nechte se hýčkat kulturou v okouzlujícím světě hor!

Lech Card – dokonalý průvodce

Lech Card je atraktivní prázdninovou kartou na letní dovolenou v Lechu v Arlbergu. Karta zahrnuje všechny otevřené lanovky, jízdu včetně poplatků k oblíbeným výletním cílům, jezerům Spullersee a Formarinsee, dobrodružný program pro děti, tématická putování jako je exkurze za bylinami a naučnou geologickou stezku, koupaliště Waldschwimmbad v Lechu, Huber-Hus, walserské muzeum a knihovnu. Lech Card si muzete zakoupit na jednu noc na 2 dny od 21 €. Rodiny a senioři mají speciální výhodu: Od 70 let se poskytuje sleva a pro děti do 14 let je Lech Card dokonce zdarma.

Chtěli byste zažít léto v harmonii s přírodou?

Ano, chci!
 • Nejkrásnější vesnice Evropy 2004

  10 věcí, díky kterým je léto na horách v Lech jedinečné

  Certifikovaná dálková turistická trasa Lechweg
  Rozvoj v souladu s přírodou
  Nejkrásnější vesnice Evropy 2004
  Kulturní události v horském světě
  Arlberg Classic Car Rally
  Lech Card
  Der Grüne Ring – tajemná cesta
  Světová vesnice labužníků Lech
  Jezera Formarinsee a Spullersee
  Tannberg – po stopách Walserů
 • Best of the Alps

  Zjistěte více o Lech

  Místo: Vorarlberg (Rakousko)
  Nadmořská výška: 1450-2700 m
  Lech Card - platný pro všechny letní výtahy
  Počet vycházek / zájezdů: 63
  Počet kabin: 13
  # 2 Nejpopulárnějšími destinacemi @ TripAdvisor
 • TODAY, Sa. 15.12
  weather icon
  -5°C
  Su. 16.12
  weather icon
  1°C
  Mo. 17.12
  weather icon
  -1°C
  Tu. 18.12
  weather icon
  1°C
  Details
  Lech Webcam live
  Lech Webcam live
  LechZuersTourismus_byChristophSchoech
  Interaktivní on-line turistická mapa